MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

polski

Innowacyjna aplikacja od rolników dla rolników

Większe zyski z upraw i hodowli dzięki darmowej aplikacji mRolnik.pl

 

 

Mrolnik.pl to aplikacja, która pozwala rolnikom zarządzać gospodarstwem jak dobrze prosperującym przedsiębiorstwem. Czyni także realnąwspółpracę doradców rolnych z właścicielami gospodarstw.

 

Najzyskowniejsze gospodarstwa rolne funkcjonują zwykle jak profesjonalne firmy. Korzystają z innowacyjnych narzędzi aby planować uprawy i rozwijać sprzedaż. Teraz mogą znacznie usprawnić swoją pracę dzięki mrolnik.pl, który udostępnił bezpłatną aplikację do zarządzania gospodarstwem dostępną pod adresem: http://mrolnik.pl/register

 

Aplikacja mrolnik.pl ułatwia efektywną współpracę doradcy rolnemu z rolnikami. Wspiera ich w planowaniu upraw dla poszczególnych gospodarstw oraz oblicza ich zyskowność na dany rok. Prosty w użyciu dziennik zarządza formalnościami, wystawianie faktur jest bezpłatne, system monituje płatności, upraszcza urzędowe sprawy.

 

Korzystanie z aplikacji w wersji podstawowej jest bezpłatne dla każdego rolnika.

 

-  mrolnik.pl powstał z inicjatywy rolników, doradców rolnych oraz osób związanych z przetwórstwem płodów skupionych wokół ruchu społeczno - gospodarczego Zdrowa Ziemia. Dzięki funkcjom aplikacji każdy rolnik w szybki, nie wymagający profesjonalnej ekonomicznej wiedzy, sposób zapanuje nad kosztami i zaplanuje realne do osiągnięcia zyski. W łatwy sposób obniży koszty kupując grupowo, a co najważniejsze bezpośrednio dotrze do klientów. Stanie się tak, gdy stworzymy wspólnotę. Dlatego zarejestruj się już dzisiaj i korzystaj bezpłatnie z aplikacji mrolnik.pl. Zapraszamy do współpracy wszystkie środowiska, którym zależy na rozwoju polskiej wsi - powiedział Piotr Krajewski, jeden z pomysłodawców platformy, rolnik spod Łęczycy.

 

NIEKTÓRE KORZYŚCI I FUNKCJE MROLNIKA dostępne dla doradcy rolnego i rolnika.

 

·         Wszelkie formalności związane z uprawą skrócisz do minimum, bo pracę za Ciebie wykona elektroniczny dziennik i aplikacja mobilna.

·         Szybko i prosto wystawisz fakturę, ustalisz rzeczywiste koszty działalności.

·         Dzięki modułowi formalności załatwienie spraw urzędowych zajmie Ci tylko kilka minut.

·         Twoja współpraca z doradcą rolnym będzie znacznie wygodniejsza dzięki panelowi doradcy, za pomocą którego będzie on na bieżąco dbał Twoją technologię.

·         Uzyskasz fachowe doradztwo i dostęp do najnowszej technologii, a biologizując uprawę lub hodowlę drożej sprzedasz lub uzyskasz dostęp do eksportu.

·         Dzięki aplikacji mobilnej lokalni Klienci łatwo odnajdą Twoje gospodarstwo.

 

 

W planach jest uruchomienie płatnej rozbudowanej o dodatkowe funkcje wersji Pro Mrolnik.pl rozbudowanej o system wspierający sprzedaż bezpośrednią oraz zakupy grupowe.

 

Aplikację Mrolnik.pl opracowało Polskie Centrum Innowacji Rolnych sp z .o.o., które zajmuje się wspieraniem i rozwijaniem polskich gospodarstw rodzinnych. Prowadzi badania nad poprawą rentowności w rolnictwie, w tym nad nowymi metodami upraw (NCBiR). Rozwija projekty przy tworzeniu zaawansowanych platform IT i oprogramowania dla nowoczesnego rolnictwa oraz upowszechnia wiedzę z badań.

 

 

W najbliższym czasie planowane są spotkania edukacyjne dla doradców rolnych w całej Polsce, swój udział można zgłaszać pod adresem szkolenia.doradca@mrolnik.pl

 

 

 Więcej informacji:

 

Beata Milewicz Letson Consulting

Tel.: 508051138

Beata.milewicz@letson.pl

<< wstecz