MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

03.10.2017

Szósta edycja Konkursu

23.11.2016

Poznaj laureatów w Konkursie Rolnik Lubelszczyzny

Zwycięzców piątej edycji konkursu "Rolnik Lubelszczyzny" poznaliśmy we wtorek 22 listopada 2016 roku podczas targów VEGE FRUIT EXPO w Lublinie. Do konkursu zostało zgłoszonych 21 kandydatów, do ostatniego etapu przeszło 19 z nich. 

Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach. Pierwsze miejsce w kategorii ogrodniczej zdobyli Jolanta i Rafał Smykowie z Wincentowa (gmina Lubartów), drugie - Mateusz Pietroń z Terpentyny (gmina Dzierzkowice), trzecie - Krzysztof Ambryszewski z Zarzecza (gmina Puławy).
 

W kategorii roślinnej zwyciężył Tomasz Bogucki z Rogalina (gmina Horodło), drugie miejsce zajął Ryszard Golewski z Józefowa (gmina Piaski), trzecie - Grzegorz Krymski z Koroszczyna (gmina Terespol).

W kategorii zwierzęcej triumfował Piotr Owczarski z Dębowierzchów (gmina Trzebieszów) przed Beatą i Piotrem Kondrackimi z Górnego (gmina Milejów) i Jackiem Łaskim z Łuniewa (gmina Międzyrzec Podlaski).


Fundatorami nagród w konkursie są:

Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego 
Lubelska Izba Rolnicza
Agencja Rynku Rolnego 
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Lublinie
Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli
Więcej zdjęć <<<Galeria>>>

więcej >>
22.09.16

21 pretendentów do tytułu "Rolnik Lubelszczynzy"

Pierwszy etap konkursu "Rolnik Lubelszczyzny" dobiegł końca. Do kolejnego etapu zakwalifikowało się 21 Gospodarzy, którzy będą ubiegać się o tytuł najlepszego rolnika województwa. Zwycięzce poznamy 22 listopada br. podczas uroczystego otwarcia Targów sadowniczo-warzywniczych VEGE FRUIT EXPO oraz Targów Technologii i Innowacji w Małym Przetwórstwie Żywności INTEFO. 
29.07.16

50 Laureatów Konkursu!

Konkurs "Rolnik Lubelszczyzny", który jest wspólną inicjatywą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego (Departament Rolnictwai Środowiska) oraz Targów Lublin odbywa się już po raz piąty. Do tej pory ten zaszczytny tytuł i cenne nagrody trafiły do pięćdziesięciu laureatów. Zobacz mapkę >>>
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5